" (1) | 1 (25) | 2 (25) | 3 (2) | 5 (2) | 7 (1) | A (19) | B (10) | Č (20) | D (11) | E (3) | F (4) | H (1) | I (1) | J (3) | K (14) | L (2) | M (7) | N (13) | O (21) | P (33) | R (6) | S (117) | T (16) | Ú (5) | V (17) | W (1) | Z (12) | (1)
Title Sort descending Author Last update
Valaská krv nie je voda. Nezaprieš ju. starosta Wednesday, July 12, 2017 - 17:30
Vancouver Sun Run 2018 starosta Wednesday, January 31, 2018 - 11:30
Vďaka za záujem o podporu starosta Wednesday, December 28, 2016 - 10:49
Velikonoční dílna pro děti, 2. 4. 2017 starosta Thursday, February 23, 2017 - 09:16
Veľkonočný výstup na Burnaby Mountain sa vydaril starosta Thursday, May 4, 2017 - 21:56
Vianočné bábkové divadlo v New Wetminsteri starosta Wednesday, December 6, 2017 - 11:58
Vianočné zamyslenie uprostred horúceho leta starosta Saturday, August 19, 2017 - 14:19
Vianočný pozdrav zahraničným Slovákom z Matice slovenskej starosta Thursday, December 22, 2016 - 15:39
Viktor Neumann Productions starosta Wednesday, November 15, 2017 - 21:34
Voľby do NR SR 2016 a zahraniční Slováci starosta Sunday, March 20, 2016 - 10:54
Voľná diskusia starosta Tuesday, July 11, 2017 - 07:58
VÝROČNÉ VALNÉ ZHROMAŽDENIE ČSSK starosta Monday, February 20, 2017 - 22:47
Vyšlo 26.číslo časopisu Slovo z Britskej Kolumbie starosta Thursday, July 28, 2016 - 12:45
Vyšlo 27.číslo časopisu Slovo z Britskej Kolumbie starosta Friday, December 2, 2016 - 09:29
Vyšlo 28.číslo časopisu Slovo z Britskej Kolumbie - Jar 2017 starosta Friday, May 19, 2017 - 06:51
Vyúčtovanie zbierky na podporu projektu "Cisterny pre Kamaliki" starosta Thursday, May 25, 2017 - 17:52
Výzva cára Mikuláša Poliakom starosta Saturday, March 19, 2016 - 08:03